Wout van Heusden - stilleven met fruit

Wout van Heusden - stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 150!
Wout van Heusden - stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 150!Wout van Heusden - stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 150!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Wout van Heusden, Rotterdam 1896-1982.
Olieverf op doek in redelijke staat ( zie foto handtekening ) lijst origineel en goede staat.

Werk van zijn vroege werk is vrij zeldzaam omdat hij niet graag verkocht, zijn latere
grafische werk is regelmatig op de markt.

ConditieRedelijk
Verf craquelé en gerimpeld door uitdroging.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland