Jan Uriot - landschap met bomen

Jan Uriot - landschap met bomen kopen? Bied vanaf 350!
Jan Uriot - landschap met bomen kopen? Bied vanaf 350!Jan Uriot - landschap met bomen kopen? Bied vanaf 350!
  • Jan Uriot (1916-1998)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1941
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 95 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Groot olieverf schilderij op doek van Jan Uriot ( Amsterdam 1916- Middelburg 1998 ).
In goede staat , lijst heeft beschadigingen.
Door leeftijd lichte vervuiling op doek, lijst beschadigd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naarden, Nederland

Jan Uriot (1916-1998)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  97970
Lid sinds 2021
0 verkochte items
Alle items (6)
80 cm
105 cm
70 cm
95 cm