Lid sinds 2016 / Boxtel, Nederland
6 aangeboden items / 241 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 95 x 119 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 71 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 60 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 58 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |