Theo Reusing - zonder titel

Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
  • Theo Reusing (1923)
Jaartal1998
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
Lijst58 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Op te halen of via koerier.

Theo Reusing (1923)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22 )

238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
78 cm
58 cm
73 cm
53 cm
Starttijd:21-10-2022 om 16:41
Eindtijd:30-10-2022 om 21:56
Openingsbod € 60
ObjectlocatieBoxtel,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier