5. Theo Reusing

Theo Reusing (1923)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Theo REUSING (Boxmeer 1923)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!

Theo Reusing - zonder titel

Geplaatst doorBonaMi

Eindtijd29-07-2021 om 22:55

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 125!

Theo Reusing - zonder titel

Geplaatst doorBonaMi

Eindtijd29-07-2021 om 22:59

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen73 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst