BonaMi
  5. BonaMi

BonaMi

Lid sinds 2016 / Boxtel, Nederland

6 aangeboden items / 241 verkochte items

Thomas van der Linden - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Thomas van der Linden (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen95 x 119 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 225
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Theo Reusing (1923) Nederlands zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen71 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Ans Verdijk - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
Ans Verdijk (1959) Nederlands zonder titel
Afmetingen33 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 145
Hans van Zummeren - dagboek 2 kopen? Bied vanaf 180!
Hans van Zummeren (1927-1999) Nederlands dagboek 2
TechniekAcryl
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
TechniekAcryl
Afmetingen58 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Paul den Hollander - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Paul den Hollander (1950) Nederlands zonder titel
TechniekC-Print
Afmetingen70 x 70 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50