Cello1
  5. Cello1

Cello1

Lid sinds 2016 / Voorthuizen, Nederland

40 aangeboden items / 1220 verkochte items

FA. (42 x Favoriet)
40 aangeboden items door deze verkoper

Gerard Bellaart - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Bellaart - Ets gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 26.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!
Kees Spermon - Litho "No....words I"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!
Wim Jonkman - Litho "Reciprook"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Langenberg - gesigneerde lino kopen? Bied vanaf 30!
Peter Langenberg - gesigneerde lino

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Inez Creuwels - Ets "de Bromtol" kopen? Bied vanaf 35!
Inez Creuwels - Ets "de Bromtol"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal2001
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Debora Duyvis - Gravure kopen? Bied vanaf 20!
Debora Duyvis - Gravure

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekGravure
Afmetingen25.3 cm x 16.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jurgen Winkler - Potloodtekening kopen? Bied vanaf 65!
Jurgen Winkler - Potloodtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal2007
TechniekPotlood
Afmetingen25.4 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit" kopen? Bied vanaf 35!
Herman Gordijn - Litho "beter laat dan nooit"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen28.5 cm x 18.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan de Beus - Inkttekening "French Polynesia II" kopen? Bied vanaf 60!
Jan de Beus - Inkttekening "French Polynesia II"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1987
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen42 cm x 29.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman" kopen? Bied vanaf 40!
Marcel van Campen - Ingelijste tekening "Zeeman"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal2007
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28.5 cm x 42.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Beus - Ets "Semélay" kleine oplage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen29.9 cm x 24.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Commandeur - Grote litho kopen? Bied vanaf 25!
Jan Commandeur - Grote litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen76.5 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niels Hamel - tekening "Macmann"" kopen? Bied vanaf 30!
Niels Hamel - tekening "Macmann""

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mat van der Heijden - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
Mat van der Heijden - Gemengde techniek

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal2005
TechniekCollage
Afmetingen30 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geurt van Dijk - Ets "Scene II" kopen? Bied vanaf 30!
Geurt van Dijk - Ets "Scene II"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!
Niels Hamel - Schilderij

Geplaatst doorCello1

Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Hendrix - Grote zeefdruk "Sun" kopen? Bied vanaf 45!
Jan Hendrix - Grote zeefdruk "Sun"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guido de Waart - Linosnede kopen? Bied vanaf 25!
Guido de Waart - Linosnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1966
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis - Grote ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tom Lenders - Tekening en drie etsen kopen? Bied vanaf 25!
Tom Lenders - Tekening en drie etsen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1998
TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anna Gudjonsdottir - Till Krause- Litho Einde van de wereld in Schwetzingen kopen? Bied vanaf 30!
Anna Gudjonsdottir - Till Krause- Litho Einde van de wereld in Schwetzingen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Grote litho kopen? Bied vanaf 45!
Theo Kuijpers - Grote litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Heijman - Ets landschap III/IV kopen? Bied vanaf 35!
Hans Heijman - Ets landschap III/IV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Brussee - Lino "boerderij" kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Brussee - Lino "boerderij"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1959
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Janny Tollenaar - Aquarel bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar - Aquarel bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen45.5 cm x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!
Bert Grotjohann - Ets 1962

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen31.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 25!
Toon Wegner - Lino "Herfst"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4" kopen? Bied vanaf 40!
Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55.6 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willy Belinfante - Pentekening kopen? Bied vanaf 70!
Willy Belinfante - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1941
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23.5 cm x 31.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!
Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32.7 cm x 42.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri von Rupprecht - Ets Monnikendam Amersfoort kopen? Bied vanaf 35!
Henri von Rupprecht - Ets Monnikendam Amersfoort

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen45.8 cm x 30.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Heuff - Ets boerderij kopen? Bied vanaf 30!
Herman Heuff - Ets boerderij

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Auke de Vries - Grote ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 110!
Auke de Vries - Grote ets kleine oplage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen73 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Bernard Meinen - Grote pentekening kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bernard Meinen - Grote pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Jaartal1972
TechniekPenseel (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Tuttle - gesigneerde ingelijste Offsetprint III kopen? Bied vanaf 195!
Richard Tuttle - gesigneerde ingelijste Offsetprint III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekOffset
Afmetingen33.7 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marian Plug - Litho "Zomer" kopen? Bied vanaf 25!
Marian Plug - Litho "Zomer"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen41.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Meurs - Ingelijste tekening kopen? Bied vanaf 1!
Harmen Meurs - Ingelijste tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen72.5 cm x 59.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Johan D. Scherft - Ets "Novembermorgen Oude Delft" kopen? Bied vanaf 35!
Johan D. Scherft - Ets "Novembermorgen Oude Delft"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1921
TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst