Cello1
  5. Cello1

Cello1

Lid sinds 2016 / Voorthuizen, Nederland

99 aangeboden items / 1341 verkochte items

Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Henk Visch (1950) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Wim Motz - Tekening "Vlieters aan de Schie" kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening "Vlieters aan de Schie"
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32.2 x 46.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Wim Motz - Tekening Haven kopen? Bied vanaf 34!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Tekening Haven
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 34
Kees Spermon - Litho "No...words I" kopen? Bied vanaf 10!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho "No...words I"
TechniekLitho
Afmetingen62.2 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Wim Motz - Litho "Het gesprek" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Het gesprek"
TechniekLitho
Afmetingen65 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Wim Zurne - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Wim Zurne (1953) Nederlands Gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Theo Kuijpers - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Hannes Postma - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 56.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 10!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
TechniekEts
Afmetingen49.3 x 82.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jan Hein van Rooy - Litho "Monte Cid" kopen? Bied vanaf 29!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands Litho "Monte Cid"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Hartmut R. Berlinicke - Ets "Balloonist" kopen? Bied vanaf 10!
Hartmut R. Berlinicke (1942-2018) Ets "Balloonist"
TechniekEts
Afmetingen46.3 x 39.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Wim Motz - Litho kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen49.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 29
Sylvia Oudkerk - Pentekening met aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Sylvia Oudkerk (1943) Nederlands Pentekening met aquarel
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Reinier Lucassen - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Arja van den Berg - Gesigneerd ets kopen? Bied vanaf 10!
Arja van den Berg (1947) Nederlands Gesigneerd ets
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Elsbeth Zimmermann - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Elsbeth Zimmermann (1952) Nederlands Gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 49.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Gert Taken - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Gert Taken (1944) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Michael Challenger - Gouache kopen? Bied vanaf 80!
Michael Challenger (1939) Engels Gouache
TechniekGouache
Afmetingen60.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Ciano Siewert - Litho Molen kopen? Bied vanaf 10!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Litho Molen
TechniekLitho
Afmetingen48 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Hans Ebeling Koning - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Hans Ebeling Koning (1931) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Elizabeth de Vaal - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Anne Semler - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Anne Semler (1947) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Hans Koopman - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Hans Koopman (1953) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen51 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Maaike Alma - Ets "Is there anybody?" kopen? Bied vanaf 10!
Maaike Alma (1943) Nederlands Ets "Is there anybody?"
TechniekEts
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Theo Kurpershoek - Litho kopen? Bied vanaf 10!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Manuel Kurpershoek - Litho "Een onbekende" kopen? Bied vanaf 10!
Manuel Kurpershoek (1952) Nederlands Litho "Een onbekende"
TechniekLitho
Afmetingen66.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 10
Joyce Bloem - Zeefdruk "Hellgoat" kopen? Bied vanaf 10!
Joyce Bloem (1951-2017) Nederlands Zeefdruk "Hellgoat"
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Etie van Rees - Ets "Illustr. no. 9" kopen? Bied vanaf 10!
Etie van Rees (1890-1973) Nederlands Ets "Illustr. no. 9"
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Saul Belem - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 10!
Saul Belem (1944) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Hiroshi Asada - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Hiroshi Asada (1931-1997) Japans Ets gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 10!
Niels Hamel (1933) Nederlands Schilderij
Afmetingen45 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Annemarie Petri - Ets "Het park 3" kopen? Bied vanaf 10!
Annemarie Petri (1965) Nederlands Ets "Het park 3"
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 28.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Piet Fioole - Zeefdruk Midnight skylight kopen? Bied vanaf 10!
Piet Fioole (1943) Nederlands Zeefdruk Midnight skylight
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 49!
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lenneke Saraber - Ingelijste lino kopen? Bied vanaf 50!
Lenneke Saraber (1967) Nederlands Ingelijste lino
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schilderij boeket kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Schilderij boeket
Afmetingen62 x 52 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 10
Jan van der Zee - unieke gesigneerde ets - De Ploeg kopen? Bied vanaf 189!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands unieke gesigneerde ets - De Ploeg
TechniekEts
Afmetingen23.2 x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Piet Warffemius - Zeefdruk "Stapeling" kopen? Bied vanaf 64!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Zeefdruk "Stapeling"
Afmetingen57 x 77.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 64
Paul de Lussanet - Litho kopen? Bied vanaf 59!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Amira Wasfy - Litho "Key of life" kopen? Bied vanaf 25!
Amira Wasfy Egyptisch Litho "Key of life"
TechniekLitho
Afmetingen61 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 39!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen61 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Ahmed Hassaan Ali - Zeefdruk "No feature no future" kopen? Bied vanaf 25!
Ahmed Hassaan Ali (1954) Zeefdruk "No feature no future"
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25