KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

593 aangeboden items / 6203 verkochte items

Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Afmetingen121 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Ton Schulten - Zeefdruk: Boslaan - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Boslaan - 1998
Afmetingen92 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Cor Jaring - Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 200!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto: Sit-in-demonstranten tegen de oorlog in Vietnam (Amsterdam)
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
€ 200
Thomas Lenk - Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver kopen? Bied vanaf 80!
Thomas Lenk (1933-2014) Duits Zeefdruk: Compositie in zwart en metallic zilver
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Lex Metz - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen62 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
TechniekEts
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Kees Spermon - Litho: "The dutch baby" - 1971 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho: "The dutch baby" - 1971
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Fred Koot - Litho: "Kare Sansui" kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: "Kare Sansui"
TechniekLitho
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 45
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
TechniekGouache
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Peter Diem - Boekje met originele tekening: "Space in the mind of Diem" - 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Peter Diem (1945) Nederlands Boekje met originele tekening: "Space in the mind of Diem" - 2001
TechniekSoftcover
Afmetingen21 x 25 cm (h x b)
€ 50
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
€ 75
Ad van Hassel - Ingelijste zeefdruk: Tulpen I - 1996 kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Tulpen I - 1996
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Sidi El Karchi - zeefdruk: the actor - 2003 kopen? Bied vanaf 49!
Sidi El Karchi (1975) Nederlands zeefdruk: the actor - 2003
Afmetingen29.6 x 20.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Charles Donker - Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck) kopen? Bied vanaf 150!
Charles Donker (1940) Nederlands Litho: Mensen, dieren en dingen(Wryneck)
TechniekLitho
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Frank Porcelijn - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
TechniekEts
Afmetingen32 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Enric Adsera Riba - Zeefdruk: "Vignet" kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk: "Vignet"
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
€ 50
Shinkichi Tajiri - Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Gesigneerd boek: Autobiografische aantekeningen - 1993
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Michel van Overbeeke - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands Zeefdruk - 1988
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gianni Cacciarini - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Fons Brasser - Foto op aluminium: Portret van een man kopen? Bied vanaf 139!
Fons Brasser (1944) Nederlands Foto op aluminium: Portret van een man
TechniekC-Print
Afmetingen21.5 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Toon Berghahn - Gemengde techniek: Million miles - 2010 kopen? Bied vanaf 495!
Toon Berghahn (1970) Nederlands Gemengde techniek: Million miles - 2010
Afmetingen67.5 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 495
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden III - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden III - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden X - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden X - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 kopen? Bied vanaf 175!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979
TechniekLitho
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Anton Geerlings - Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur kopen? Bied vanaf 75!
Anton Geerlings (1923) Nederlands Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur
TechniekSteen
Afmetingen15 x 16 x 16 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jits Bakker - Bronzen beeld: Figuren aan tafel kopen? Bied vanaf 300!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Bronzen beeld: Figuren aan tafel
TechniekBrons
Afmetingen15 x 12 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Inka Klinckhard - Keramische penning: De Herderin - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
Inka Klinckhard (1922-2016) Nederlands Keramische penning: De Herderin - 1975
TechniekKeramiek
Afmetingen13 x 13 x 0.2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Peter Leyenaar - Bronzen sculptuur: "spelende kinderen" kopen? Bied vanaf 375!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands Bronzen sculptuur: "spelende kinderen"
TechniekBrons
Afmetingen23 x 16 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3168 g
€ 375
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009 kopen? Bied vanaf 395!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Afmetingen20 x 30 x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Monica van Dael - Beeld: Marmeren torso op natuurstenen basement kopen? Bied vanaf 225!
Monica van Dael (1943) Nederlands Beeld: Marmeren torso op natuurstenen basement
TechniekMarmer
Afmetingen11 x 9 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Henk Schiffmacher - Zeefdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 75!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Zeefdruk - 2007
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Marcel Schellekens - ets/aquatint: zondagmorgen - 2010 kopen? Bied vanaf 125!
Marcel Schellekens (1954) Nederlands ets/aquatint: zondagmorgen - 2010
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70.5 x 99.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Nico Vrielink - zeer grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 150!
Nico Vrielink (1958) Nederlands zeer grote zeefdruk
Afmetingen115 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150