KiewitKunstplus
  5. KiewitKunstplus

KiewitKunstplus

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

89 aangeboden items / 1233 verkochte items

Karel Appel - litho: girl on a donkey" - 1967 kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands litho: girl on a donkey" - 1967
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.295
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: Seven Summer days - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ingelijste zeefdruk: Seven Summer days - 1977
Afmetingen90.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Siet Zuyderland - Litho: Readings VII - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands Litho: Readings VII - 1979
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Marinus Fuit - Ingelijste litho: Slangen in landschap - 1981 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 59!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Ingelijste litho: Slangen in landschap - 1981 (prachtige lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen53 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Willem van Malsen - Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fred Koot - Litho: Kare Sansui kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: Kare Sansui
TechniekLitho
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 45
Jan van der Pol - ets: figuur - 1987 kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Pol (1949) Nederlands ets: figuur - 1987
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 79!
Auke de Vries (1937) Nederlands litho: ontwerp Maasbeeld (1982)
TechniekLitho
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 229
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - litho: de naam in de kamer - 1998 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits litho: de naam in de kamer - 1998
TechniekLitho
Afmetingen40 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Maria Donker - litho: het licht speelt met het water, de vissen jagen naar het licht - 1996 kopen? Bied vanaf 49!
Maria Donker (1962) Nederlands litho: het licht speelt met het water, de vissen jagen naar het licht - 1996
TechniekLitho
Afmetingen52.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 kopen? Bied vanaf 79!
Jean Mauboules (1943) Frans Zwitsers Inkt en papierknipsel - 2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Corneille - zeefdruk: Eté ardent kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Eté ardent
Afmetingen74 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - ingelijste zeefdruk: Clown - 1994 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk: Clown - 1994 (nette lijst!)
Afmetingen43.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jean Ruiter - C-print: I surrender kopen? Bied vanaf 69!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C-print: I surrender
TechniekC-Print
Afmetingen20 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Constant - 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
€ 50
TechniekLitho
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Corneille - zeefdruk: L'oiseau present - 1998 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: L'oiseau present - 1998
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman Brood - zeefdruk: Iggy kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Iggy
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jean Ruiter - C print: Sleeping carpetmerchant kopen? Bied vanaf 59!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: Sleeping carpetmerchant
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Jean Ruiter - C print: Burning Widow kopen? Bied vanaf 59!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C print: Burning Widow
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Lucebert - zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977 kopen? Bied vanaf 1950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Afmetingen80 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 1.950
Hugo Kaagman - Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999 kopen? Bied vanaf 49!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Piet van Stuivenberg - Litho: Abstracte compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1960
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Peter Kantelberg - Zeefdruk: Moonlight disaster: 1 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Kantelberg (1947) Nederlands Zeefdruk: Moonlight disaster: 1
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Peter Kantelberg - Zeefdruk: Moonlight disaster: 2 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Kantelberg (1947) Nederlands Zeefdruk: Moonlight disaster: 2
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Peter Kantelberg - Zeefdruk: Moonlight disaster: 3 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Kantelberg (1947) Nederlands Zeefdruk: Moonlight disaster: 3
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Yoka Voorbach - Ets: Idol - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Yoka Voorbach (1950-2007) Nederlands Ets: Idol - 1992
TechniekEts
Afmetingen46 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach" kopen? Bied vanaf 69!
Norbert Prangenberg (1949-2012) Nederlands Linosnede: "Besuch in Urach"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Ton Schulten - Rond bord: "Zomer op de hoeve" - 2006 kopen? Bied vanaf 65!
Ton Schulten (1938) Nederlands Rond bord: "Zomer op de hoeve" - 2006
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
€ 65
Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap kopen? Bied vanaf 50!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Litho: Hollands landschap
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Fred Koot - Litho: Legazpi kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: Legazpi
TechniekLitho
Afmetingen35.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Wim van der Meij - ets: gezicht op (oud) Zevenaar kopen? Bied vanaf 49!
Wim van der Meij (1949) Nederlands ets: gezicht op (oud) Zevenaar
TechniekEts
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Carel Blazer - Foto: VARA gebouw kopen? Bied vanaf 59!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Foto: VARA gebouw
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen17.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 59
Auk de Boer - Linosnede - 1983 kopen? Bied vanaf 59!
Auk de Boer (1957) Nederlands Linosnede - 1983
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Frank van den Broeck - Litho: 'Verdi' - 1995 kopen? Bied vanaf 59!
Frank van den Broeck (1950) Nederlands Litho: 'Verdi' - 1995
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Nic Jonk - Zeefdruk: Dolfijnen - 1990 kopen? Bied vanaf 49!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: Dolfijnen - 1990
Afmetingen22 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Bloem met doornige bladeren (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 60!
Dick Stolwijk (1931) Nederlands Ingelijste ets: Bloem met doornige bladeren (nette lijst!)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen64 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Wiarda (1943-1999) Nederlands Litho: Roy Orbison - 1995
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Siep van den Berg - collage/stifttekening - 1976 kopen? Bied vanaf 75!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands collage/stifttekening - 1976
TechniekCollage
Afmetingen32.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75