Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995

Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 45!
Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 45!Dirk Wiarda - Litho: Roy Orbison - 1995 kopen? Bied vanaf 45!
  • Dirk Wiarda (1943-1999)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/60
Litho van Dirk Wiarda. Titel: Roy Orbison. Jaar: 1995. Oplage: 12/60. Afmetingen blad: H65 x b50cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Dirk Wiarda (Amsterdam, 27 mei 1943 - aldaar, 11 april 1999) was een Nederlands kunstschilder en illustrator.

Biografie
Dirk Wiarda volgde lessen aan de Akademie voor beeldende kunsten in Den Haag. Hij tekende voor kranten en tijdschriften, waaronder Het Parool, De Tijd, Vrij Nederland, de VARAgids, en de VPRO Gids. Daarnaast illustreerde hij ook kookboeken.

In 1990 verscheen een eigen boek, Karel - een hondenleven.

Erkentelijkheden
De Dirk Wiarda Prijs voor illustratie werd vanaf 2000 uitgereikt door Het Amsterdams Fonds en overging als onderdeel van de Amsterdamprijs voor de Kunst
1967 - Jacob Marisprijs
Het kinderboek Dag Dirk van Nanda Roep en Juliette De Wit gaat over hem.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95

Dirk Wiarda (1943-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Tokkel
1233 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
50 cm
65 cm