Constant - ets: figuren in labyrint

Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
  • Constant (1920-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1972
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets van Constant Anton Nieuwenhuys. Titel: Figuren in labyrint. Jaar: 1972. Afmetingen ets: H27 x b28cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl.
Er zitten wat oxidatie vlekjes op het witte gedeelte van het blad en 3 in de voorstelling aan de rechter zijde. Lichte kreukeltjes langs de randen van het witte blad. Lichte verkleuring binnen de randen van het oude passepartout. Na inlijsting met nieuw passepartout heef u een prachtig werk.