Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Bloem met doornige bladeren (nette lijst!)

Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Bloem met doornige bladeren (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 75!
Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Bloem met doornige bladeren (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 75!Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Bloem met doornige bladeren (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 75!Dick Stolwijk - Ingelijste ets: Bloem met doornige bladeren (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

868 verkochte items
Alle items van deze verkoper (376)
  • Dick Stolwijk (1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 25 cm (h x b)
Lijst64 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXIII/XXV
Ets/aquatint van Dick Stolwijk. Titel: Bloem met doornige bladeren. Oplage: XIII/XXV. Afmetingen incl lijst: H64 x b49cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b25cm. Het werk is, onderaan, gesigneerd door de kunstenaar met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 'sGravenzande( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam
en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk
weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de
bovengenoemde steden of het strand. Verzenden is ook een optie. Let wel op het risico van glasbreuk.
Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Biografie: Dick Stolwijk, (geboren 28-2-1931, Palembang Sumatra). Graficus, tekenaar en schilder. Technieken: aquatint, etstechnieken, lithografie en pentekenen. Onderwerpen: beweging, de dans, dieren, folkloristische thema`s, mythologie, de natuur en stillevens.

Dick Stolwijk (1931)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (28)

868 verkochte items
49 cm
64 cm
25 cm
39 cm
Starttijd:22-03-2022 om 09:08
Eindtijd:30-03-2022 om 20:41
Openingsbod€ 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland