KunstkamerZandvoort
  5. KunstkamerZandvoort

KunstkamerZandvoort

Lid sinds 2012 / Zandvoort, Nederland

8 aangeboden items / 688 verkochte items

Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Adri Pieck - straatje in Amersfoort, "Oude huisjes bij den toren" kopen? Bied vanaf 125!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands straatje in Amersfoort, "Oude huisjes bij den toren"
TechniekPotlood
Afmetingen53.5 x 20.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Ton Etman - ruggelings zittend naakt met rode haren kopen? Bied vanaf 10!
Ton Etman Nederlands ruggelings zittend naakt met rode haren
TechniekAquarel
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Ton Etman - naaktmodellen in zwart op gele achtergrond kopen? Bied vanaf 10!
Ton Etman Nederlands naaktmodellen in zwart op gele achtergrond
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Jaap van Veen - 4 portretten van musici, waaronder trompettist Jeroen Zijlstra kopen? Bied vanaf 15!
Jaap van Veen (1915-2009) Nederlands 4 portretten van musici, waaronder trompettist Jeroen Zijlstra
TechniekPotlood
Afmetingen37.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 15
Natalia Dik - stilleven met o.a. brood en paté kopen? Bied vanaf 350!
Natalia Dik (1961) Russisch stilleven met o.a. brood en paté
Afmetingen30 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Cornelis Brandenburg - Oostzijde van het Damrak met oa het Bureau voor Handelsinlichtingen (Ick waec) kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Oostzijde van het Damrak met oa het Bureau voor Handelsinlichtingen (Ick waec)
TechniekEts
Afmetingen44.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40