Joub Wiertz - Boerenhoeve

Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!
Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!Joub Wiertz - Boerenhoeve kopen? Bied vanaf 1100!
  • Joub Wiertz (1893-1966)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 95 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Wiertz, Henri Louis (Joub) Wiertz; geboren Amsterdam op 7 augustus 1893 en overleden Hardenberg 9 december 1966.
Woonde en werkte in Amsterdam, Laren(N.H.), Groningen, Assen, Hilversum; sinds 1949 in Ommen.
Reisde veel: Afrika, Zuid-Amerika, China, Rusland, Australië.
Raadgevingen van de Belgische schilder V.E. van Uytvanck, leerling van prof. Willemse te Dendermonde. Oorspronkelijk ingenieursopleiding. Architect en kunstschilder. Schildert, aquarelleert en tekent (pen) in expressionistische trant alle onderwerpen, hoofdzakelijk landschappen. Bekend door zijn kleurechte cementtechniek. Grafisch werk (litho\'s en houtgravures), speciaal studie heraldiek met T. van der Laars. Oorkonden enz. Gaf o.m. les aan J.F.van den Berg en S. Mantel. Was jarenlang lid van \De Onafhankelijken\" te Amsterdam."
Kleine restauratie (zie achterzijde), professioneel gereinigd.