Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland
5 aangeboden items / 82 verkochte items
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 92.5 x 121 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 38 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |