Minimalistisch origineel werk op papier van Uwe Poth, getiteld '01 Weg naar Antwerpen', gedateerd 19.04.91.
Handgesigneerd, gedateerd en getiteld met potlood.
Het werk is rechtstreeks verkregen van Galerie Nouvelles Images te Den Haag.
De tekening is professioneel ingelijst en voorzien van een passe partout.
Het werk verkeert in perfecte staat!
Weerkaatsingen op de foto zijn veroorzaakt door het fotograferen!
Het werk wordt binnen Nederland gratis aangetekend verzonden!
Zeer Goed
Er zitten een paar onweersbeestjes op het passe partout rechts boven maar dat stoort m.i. niet, kunnen eenvoudig verwijderd worden door de achterkant los te halen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland
Tot 5 kg.
Gratis verzending