Bijzondere uitgave van Lei Molin n.a.v. een tentoonstelling bij Galerie Wolf, Düsseldorf in 1988.
Met voorwoord van Edy de Wilde, oud-directeur Stedelijk Museum Amsterdam in Nederlandse, Duitse en Engelse taal.
Inclusief litho, drukgesigneerd (zie foto 12).
De uitgave is losbladig (16 pagina's).
Zie ook de andere bijzondere uitgave van Lei Molin! Bij gelijktijdige aanschaf van beide uitgaven worden de verzendkosten slechts 1x in rekening gebracht!
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,00