Lid sinds 2023 / Berkel en Rodenrijs , Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 29 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Glasschade |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 75 x 114 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |