Andre Goezu - La Reddition de Breda

Andre Goezu - La Reddition de Breda kopen? Bied vanaf 99!
Andre Goezu - La Reddition de Breda kopen? Bied vanaf 99!Andre Goezu - La Reddition de Breda kopen? Bied vanaf 99!Andre Goezu - La Reddition de Breda kopen? Bied vanaf 99!Andre Goezu - La Reddition de Breda kopen? Bied vanaf 99!
  • Andre Goezu (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 x 91 cm (h x b)
Incl. lijst75 x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/30
Drie afbeeldingen naast elkaar

Andre Goezu (1939)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Luke23
Lid sinds 2023
0 verkochte items
114 cm
75 cm
91 cm
41 cm