Marcart
  5. Marcart

Marcart

Lid sinds 2020 / Noordwijk, Nederland

7 aangeboden items / 42 verkochte items

Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Jan Snoeck - Remus 5 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Remus 5
Afmetingen69 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1300!
Pat Andrea (1942) Nederlands Unica
TechniekPotlood
Afmetingen9 x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.300
Corneille - Visage de la lune visage de la terre kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Visage de la lune visage de la terre
TechniekLitho
Afmetingen105 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Jan Snoeck - Romulus 3 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Romulus 3
Afmetingen69 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Ossip - M.O.R.B. kopen? Bied vanaf 1250!
Ossip (1952) Nederlands M.O.R.B.
Afmetingen33 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 1.250
A.R. Penck - Zeichnung kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Zeichnung
TechniekPotlood
Afmetingen48 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600