Lid sinds 2023 / Arnhem, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 68 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |