De afbeelding roept de sfeer op van de jaren '70 van de vorige eeuw. De schommelbank met het bloemendessin en de luifel in perspectief, voor het tafeltje met de glazen heeft de kunstenaar het perspectief los gelaten, hoewel de doek echt voor een deel over het tafeltje hangt. Dit geeft een vervreemdend effect.
Redelijk
De litho is eigenlijk in goede staat op een paar kleine bruine vlekjes na. Het passe partout is wat gebobbeld, de lijst is prima in orde.