Oudzegel
  5. Oudzegel

Oudzegel

Lid sinds 2018 / Amsterdam, Nederland

4 aangeboden items / 11 verkochte items

Johan Hendrik van Mastenbroek - Dorp Overschie en boerderij aan de Schie kopen? Bied vanaf 640!
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Nederlands Dorp Overschie en boerderij aan de Schie
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 640
Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!
Hans Verhoef (1932) Nederlands Insecten en vlinder op schaakbord
Afmetingen115 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.125
Jacob Zekveld - Mata Hari kopen? Bied vanaf 475!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Mata Hari
Afmetingen129 x 154 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten kopen? Bied vanaf 495!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands (Grote) tekening met objecten
TechniekPotlood
Afmetingen46 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495