Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord

Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!
Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!Hans Verhoef - Insecten en vlinder op schaakbord kopen? Bied vanaf 1125!
  • Hans Verhoef (1932)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 125 cm (h x b)
Incl. lijst115 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterend groot olieverf op paneel van 100 x 125 excl lijst (incl lijst 115 x 140). Hans Verhoef is een Nederlands kunstschilder die internationaal bekend staat om zijn stillevens met vlinders en insecten. Verhoef begon al op jeugdige leeftijd te schilderen. De schilderijen van Verhoef zijn in diverse galeries in binnen- en buitenland te bewonderen geweest. Zijn specialiteit is het magisch realisme en verfijnde stillevens. Zijn bekendste werken zijn de zwevende schaakborden met insecten waarvan dit werk een zeer fraai voorbeeld is.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Hellevoetsluis. De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan het stadje of omliggende stranden. We kunnen het ook verzekerd laten vervoeren via Pickthisup (50 a 100 euro). De kosten zijn dan voor de koper.

Hans Verhoef (1932)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Oudzegel
Lid sinds 2018
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
140 cm
115 cm
125 cm
100 cm
Starttijd12-3-2024 om 11:10
Eindtijd22-3-2024 om 20:26
Openingsbod € 1.125
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland