Giancarlo Pozzi (1938) 5 RADIERUNGEN "IK BEN TERUG NAAR HET SPIONEREN VAN DE GETIJDEN" 1976
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 500