Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 89/100 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |
Starttijd | 20-4-2024 om 11:25 |
Eindtijd | 30-4-2024 om 22:07 |