Richard Anuszkiewicz (1930-2020) Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Bied mee
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 79.4 x 76.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 1.200