Ryklav
  5. Ryklav

Ryklav

Lid sinds 2014 / Boxtel, Nederland

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Dieter Eckert - Meine kleine Stadt kopen? Bied vanaf 40!
Dieter Eckert (1942) Duits Meine kleine Stadt
TechniekEts
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
James Hagen - Litho "Oak cove" - Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 30!
James Hagen (1927) Amerikaans Litho "Oak cove" - Gesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen77 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Suze van Groningen - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 25!
Suze van Groningen (1951) Nederlands Abstracte compositie
TechniekLitho
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Frantisek Dolezal (1910-1989) Tsjechisch Madonna met baby - Gesigneerd
Afmetingen88 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Peter van den Braken - Toronto - 1958 kopen? Bied vanaf 140!
Peter van den Braken (1896-1979) Nederlands Toronto - 1958
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 140