Tieran
  5. Tieran

Tieran

Lid sinds 2022 / Vrasene, België

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Alfons Van Meirvenne - De Haan kopen? Bied vanaf 220!
Alfons Van Meirvenne (1932) Belgisch De Haan
TechniekAquarel
Afmetingen77 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220
Mia Moreaux - In de holte van je zijn. kopen? Bied vanaf 125!
Mia Moreaux (1950) Belgisch In de holte van je zijn.
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125