Mia Moreaux - In de holte van je zijn.

Mia Moreaux - In de holte van je zijn. kopen? Bied vanaf 150!
Mia Moreaux - In de holte van je zijn. kopen? Bied vanaf 150!Mia Moreaux - In de holte van je zijn. kopen? Bied vanaf 150!Mia Moreaux - In de holte van je zijn. kopen? Bied vanaf 150!Mia Moreaux - In de holte van je zijn. kopen? Bied vanaf 150!
  • Mia Moreaux (1950)
Jaartal1989
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit prachtig werk van Mia Moreaux  " In de holte van je zijn " is een meerwaarde voor jou interieur.
De kunstenares is er heel goed in geslaagd een weergave te creëren van een persoon die innerlijk vecht met zichzelf. Het kleurenpakket die zei hiervoor gebruikte is vandaag  voor het hedendaags moderne interieur een echt pronkstuk in jou collectie.
Het werk is geschilderd op linnen en op bord gespannen en in onberispelijke staat. De lijst en  passe partout is in  uitstekende staat.
Neem daar nog bij dat dit werk nog eens extra gesigneerd is aan de achterzijde , maakt het hele plaatje compleet!
Voor meer info i.v.m. de kunstenares: https://miamoreaux.com/nl/curriculum-vitae/

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vrasene, België

Mia Moreaux (1950)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Tieran
Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
73 cm
73 cm
43 cm
43 cm
Openingsbod € 150
ObjectlocatieVrasene,  België
Starttijd18-2-2024 om 8:45
Eindtijd27-2-2024 om 21:07