AnnekeDenise
  3. Ervaren verkoper
  5. AnnekeDenise

AnnekeDenise

Lid sinds 2026 / Bilzen-Hoeselt, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Bernard Buffet - wereld kopen? Bied vanaf 2500!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans wereld
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500