Bernard Buffet (1928-1999)
wereld
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / Bilzen-Hoeselt, België
1 aangeboden items / 0 verkochte items
Buffet
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |