Bernard Buffet - wereld

Bernard Buffet - wereld kopen? Bied vanaf 2500!
Bernard Buffet - wereld kopen? Bied vanaf 2500!Bernard Buffet - wereld kopen? Bied vanaf 2500!
  • Bernard Buffet (1928-1999)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
geometrische tekening
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bilzen-hoeselt, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 17,60
Wereldwijd € 46,80

Bernard Buffet (1928-1999)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  AnnekeDenise
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
70 cm
50 cm
70 cm