arenagent
  5. arenagent

arenagent

Lid sinds 2020 / Gent, België

6 aangeboden items / 53 verkochte items

Armand Heins - FLESSINGUE - VLISSINGEN kopen? Bied vanaf 25!
Armand Heins (1856-1938) Belgisch FLESSINGUE - VLISSINGEN
TechniekLitho
Afmetingen36 x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Armand Heins - MARKEN kopen? Bied vanaf 25!
Armand Heins (1856-1938) Belgisch MARKEN
TechniekLitho
Afmetingen36 x 52 cm (h x b)
€ 25
Joan Blaeu - ' T CASTEEL ZWYNAERDE kopen? Bied vanaf 49!
Joan Blaeu (1596-1673) Nederlands ' T CASTEEL ZWYNAERDE
TechniekHandgekleurd
Afmetingen17.5 x 25.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Auguste Étienne François Mayer - COUP DE VENT kopen? Bied vanaf 25!
Auguste Étienne François Mayer (1805-1890) Frans COUP DE VENT
TechniekLitho
Afmetingen47 x 68 cm (h x b)
€ 25