czdejongart
  5. czdejongart

czdejongart

Lid sinds 2017 / Barendrecht, Nederland

9 aangeboden items / 3 verkochte items

9 aangeboden items door deze verkoper
Cor de Jong - Zonder totel kopen? Bied vanaf 55!
Cor de Jong - Zonder totelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Cor de Jong - Het verlangen om daar te zijn kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - Het verlangen om daar te zijnGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
Jaartal2002
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - Zonder titel 5b kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - Zonder titel 5bGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - Verbond kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - VerbondGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - Op het land 5 kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - Op het land 5Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - De Illusionist kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - De IllusionistGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - Op het land kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - Op het landGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - Het gesprek van de dag. kopen? Bied vanaf 55!
Cor de Jong - Het gesprek van de dag.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor de Jong - France kopen? Bied vanaf 50!
Cor de Jong - FranceGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorczdejongart
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst