daanj
  5. daanj

daanj

Lid sinds 2016 / Breda, Nederland

18 aangeboden items / 502 verkochte items

Willem Frederik Haas - Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Willem Frederik Haas (1878-1960) Nederlands Meisje in boomgaard - Ets, Zeer fraai Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen44 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Volker Ritters - Boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Volker Ritters (1942) Duits Boerderij - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Rins Heidema - Antilope - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Rins Heidema (1948) Nederlands Antilope - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Volker Ritters (1942) Duits Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen19 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Jacques Mels - Landschap met boerderij in de avond - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Jacques Mels (1899-1974) Nederlands Landschap met boerderij in de avond - Aquarel, Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Eric Visser - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Eric Visser (1947) Nederlands Abstracte compositie - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Charlotte le Fevre (1954) Nederlands Meisje - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Ludwig Kühn - Landschap met molen - 1888 - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Ludwig Kühn (1859-1936) Landschap met molen - 1888 - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Pieter Arie Nijgh - Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Arie Nijgh (1876-1959) Nederlands Molen in Overijssel - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Maarten Dubbelman - Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Maarten Dubbelman (1916-1991) Nederlands Boerderij in sneeuw - Olieverf op doek, Fraai Ingelijst
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Johannes Frederik van Slogteren (1904-1991) Nederlands Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst
Afmetingen71 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Ko Cossaar - Portret van zittende blonde dame - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Ko Cossaar (1874-1966) Nederlands Portret van zittende blonde dame - Aquarel, Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen59 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Marc Ottee - Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst
Afmetingen72 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Robert Van der Vinck - Cite Flamande - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Robert Van der Vinck (1914-1981) Belgisch Cite Flamande - Ets, Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan Burgerhout - Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Donkere wolken kustgezicht - Gemengde techniek, Ingelijst
Afmetingen51 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 160!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Afmetingen79 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Cees Bolding - Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Cornelimunster te Eifel - Gemengde techniek, Ingelijst
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Willem Eerland - Driemaster op open water - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Willem Eerland (1950) Nederlands Driemaster op open water - Aquarel, Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120