daanj
  5. daanj

daanj

Lid sinds 2016 / Amsterdam, Nederland

44 aangeboden items / 438 verkochte items

FA. (28 x Favoriet)
44 aangeboden items door deze verkoper

Bonnie Willems - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Bonnie Willems - Abstracte compositie - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
René Carcan - L'arbre rouge - Kleurenets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
René Carcan - L'arbre rouge - Kleurenets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Herbert Jochems - Abstract landschap - Olieverf op Doek, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Afmetingen45 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage kopen? Bied vanaf 20!
Hans Koopman - Stoel - Lithografie, Kleine Oplage

Geplaatst doordaanj

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolfgang Glockler - Abstrakte Komposition - collage, gerahmt kopen? Bied vanaf 140!
Wolfgang Glockler - Abstrakte Komposition - collage, gerahmt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1978
TechniekCollage
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekGouache
Afmetingen44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Volker Ritters - Beschadigde boerderij - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rins Heidema - Op de goede weg - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Rins Heidema - Op de goede weg - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marius Johannes Janssen - Rotterdam Steiger - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Marius Johannes Janssen - Rotterdam Steiger - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jürgen Görg - Ets, Zeer fraai, Massief Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 180!
Jürgen Görg - Ets, Zeer fraai, Massief Ingelijst (Groot)

Geplaatst doordaanj

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen120 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 35!
Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek

Geplaatst doordaanj

Afmetingen30 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Adolphe Rouargue - Lac du Bois de Boulogne - Gravure kopen? Bied vanaf 30!
Adolphe Rouargue - Lac du Bois de Boulogne - Gravure

Grafiek tot 1900

Geplaatst doordaanj

Jaartal1850
TechniekGravure
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Schatz - "Man leunend op een Tafel" - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Leo Schatz - "Man leunend op een Tafel" - Gemengde techniek, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen74 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph William Topham Vinall - Gezicht op Greenwich vanaf de Theems - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Joseph William Topham Vinall - Gezicht op Greenwich vanaf de Theems - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen43 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Titia Heukers - Huizen aan een gracht - Ets

Geplaatst doordaanj

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anne Marie Spijker - Stilleven met Potlood - Acryl op doek kopen? Bied vanaf 50!
Anne Marie Spijker - Stilleven met Potlood - Acryl op doek

Geplaatst doordaanj

Jaartal2014
TechniekAcryl
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Stilleven Boeket gele bloemen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Hen Euverman - Stilleven Boeket gele bloemen - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Hen Euverman - Poserend naakt - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Charlotte le Fevre - Meisje - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Lutz - Landschap in Zuid-Frankrijk - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Peter Foeller - Pool - Surrealistische Tekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPotlood
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Akker - JC 147 Peter van der Akker Zeefdruk Het oplagenummer op de foto kan afwijken, v kopen? Bied vanaf 40!
Peter van den Akker - JC 147 Peter van der Akker Zeefdruk Het oplagenummer op de foto kan afwijken, v

Geplaatst doordaanj

Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daan Bout - Boer met werkpaarden - Houtkooltekening kopen? Bied vanaf 60!
Daan Bout - Boer met werkpaarden - Houtkooltekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekHoutskool
Afmetingen49 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hen Euverman - Bloesem en seringen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Hen Euverman - Bloesem en seringen - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot kopen? Bied vanaf 1000!
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot

Geplaatst doordaanj

Jaartal1982
Afmetingen102 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yuko Ebina - 05-04 - Watercolor kopen? Bied vanaf 35!
Yuko Ebina - 05-04 - Watercolor

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal2005
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ciano Siewert - Dorpsgezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst - Groot kopen? Bied vanaf 399!
Ciano Siewert - Dorpsgezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst - Groot

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1969
TechniekAquarel
Afmetingen73 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erich Martin Mulller - Rothenburg o.d. Tauber - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Erich Martin Mulller - Rothenburg o.d. Tauber - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jelle Hoogstra - Stilleven met kruik - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jelle Hoogstra - Stilleven met kruik - Gouache, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1984
TechniekGouache
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geo Henrotte - Mediterraans Haven Gezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Geo Henrotte - Mediterraans Haven Gezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Lie a Fo - 'Figuur met hond' - Gouache, Prachtig Ingelijst - Groot Werk kopen? Bied vanaf 199!
John Lie a Fo - 'Figuur met hond' - Gouache, Prachtig Ingelijst - Groot Werk

Geplaatst doordaanj

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen80 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Gerard Lutz - Duinmeeuwen bij Watertoren - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yuko Ebina - 05-02 - Watercolor kopen? Bied vanaf 35!
Yuko Ebina - 05-02 - Watercolor

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal2005
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sarah van der Pols - Chatrooms 1 - Gemengde techniek, Ingelijst - groot kopen? Bied vanaf 299!
Sarah van der Pols - Chatrooms 1 - Gemengde techniek, Ingelijst - groot

Geplaatst doordaanj

Jaartal2002
Afmetingen110 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 45!
Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nicolaas van der Kreek - Figuur, Pastel / Krijt kopen? Bied vanaf 45!
Nicolaas van der Kreek - Figuur, Pastel / Krijt

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen22 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Abram - Geometrische compositie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Abram - Geometrische compositie - Zeefdruk

Geplaatst doordaanj

Jaartal1970
Afmetingen76 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst