doorn2150
  5. doorn2150

doorn2150

Lid sinds 2016 / Borsbeek (Antwerpen), België

/ 60 verkochte items

Hans van Norden - "Zie je wel" & "in fluisteren" kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands "Zie je wel" & "in fluisteren"
TechniekMonotype
Afmetingen18 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel" kopen? Bied vanaf 50!
Arthur Stam (1953) Nederlands "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
TechniekEts
Afmetingen26 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50