doorn2150
  5. doorn2150

doorn2150

Lid sinds 2016 / Borsbeek (Antwerpen), België

3 aangeboden items / 48 verkochte items

3 aangeboden items door deze verkoper
Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam' kopen? Bied vanaf 75!
Jeroen Hermkens - 'Jemen Shibam'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jos van de Pol - 'Windsock' kopen? Bied vanaf 50!
Jos van de Pol - 'Windsock'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal1992
TechniekAquarel
Afmetingen28.7 cm x 30.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Berkhemer - 'zonder titel' kopen? Bied vanaf 75!
Michael Berkhemer - 'zonder titel'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordoorn2150

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40.7 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst