doorn2150
  5. doorn2150

doorn2150

Lid sinds 2016 / Borsbeek (Antwerpen), België

4 aangeboden items / 59 verkochte items

Auguste Danse - "Scène allégorique" kopen? Bied vanaf 45!
Auguste Danse (1829-1919) Belgisch "Scène allégorique"
TechniekLitho
Afmetingen33.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hans van Norden - "Zie je wel" & "in fluisteren" kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Norden (1915-2011) Nederlands "Zie je wel" & "in fluisteren"
TechniekMonotype
Afmetingen18 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Bert Grotjohann - 'zonder titel' kopen? Bied vanaf 50!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands 'zonder titel'
TechniekEts
Afmetingen51 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel" kopen? Bied vanaf 50!
Arthur Stam (1953) Nederlands "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
TechniekEts
Afmetingen26 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50