in2art
  3. Ervaren verkoper
  5. in2art

in2art

Lid sinds 2015 / Wolvertem, België

26 aangeboden items / 885 verkochte items

Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Jan Prins - Zeldzame gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Hans Vandekerckhove - Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst. kopen? Bied vanaf 85!
Hans Vandekerckhove (1957) Belgisch Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst.
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Henk van der Plas - Mooie , kleurrijke gesigneerde zeefdruk - 2001 - 40/50 kopen? Bied vanaf 65!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Mooie , kleurrijke gesigneerde zeefdruk - 2001 - 40/50
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Pjeroo Roobjee - Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Kleurrijke, gesigneerde litho - niet ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Christo - "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999 kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Wall" - 13000 oil barrels - Offset prent - 1999
Techniek Offset
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Onbekend - Grote gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Grote gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 100 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Hans Vredegoor - Lot van 2 gesigneerde kleurenetsen - kleine oplage - 1988 kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Lot van 2 gesigneerde kleurenetsen - kleine oplage - 1988
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Marc Mendelson - Prachtige en zeldzame, gesigneerde zeefdruk - 1990 kopen? Bied vanaf 125!
Marc Mendelson (1915-2013) Belgisch Engels Prachtige en zeldzame, gesigneerde zeefdruk - 1990
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Christo - "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 45!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans "The Pont Neuf" - Offset prent - 1985 - in nieuwstaat
Techniek Offset
Afmetingen 62 x 93 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 65!
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Tony Agostini - Gesigneerde kleurenlitho - 67/175 kopen? Bied vanaf 95!
Tony Agostini (1916-1990) Frans Gesigneerde kleurenlitho - 67/175
Techniek Litho
Afmetingen 71.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Ben Zegers - "Picking Flowers for the Blind" - gesigneerde prent/collage uit 1993 kopen? Bied vanaf 65!
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Roy Lichtenstein - "Grrrrrrrrrrr!!' - At the Guggenheim museum - 1993 - Nieuwstaat! kopen? Bied vanaf 55!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans "Grrrrrrrrrrr!!' - At the Guggenheim museum - 1993 - Nieuwstaat!
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 52.5 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
David Spiller - "And we will never, ever, ever, grow so old again" - Offset affiche kopen? Bied vanaf 65!
David Spiller (1942-2018) Engels "And we will never, ever, ever, grow so old again" - Offset affiche
Techniek Offset
Afmetingen 68 x 60 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Joan Miro - Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II' kopen? Bied vanaf 145!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II'
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
€ 145
Direct kopen
Pol Mara - Gesigneerde lithografie - Oplage EA kopen? Bied vanaf 50!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Gesigneerde lithografie - Oplage EA
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Armando - Exclusieve kleurengiclée - gesigneerd en genummerd 22/30 kopen? Bied vanaf 125!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Exclusieve kleurengiclée - gesigneerd en genummerd 22/30
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Armando - Kleurengiclée - gesigneerd en genummerd 8/30 -'Gestalt Blau' kopen? Bied vanaf 125!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée - gesigneerd en genummerd 8/30 -'Gestalt Blau'
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Johan van Oord - Abstract werk - 1993 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Johan van Oord (1950) Nederlands Abstract werk - 1993 - Gesigneerd
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands Gesigneerde zeefdruk
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Walter Goossens - Gesigneerde litho - 1978 - 105/150 kopen? Bied vanaf 85!
Walter Goossens (1943) Belgisch Gesigneerde litho - 1978 - 105/150
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Tim Trantenroth - Gesigneerde giclée op linnen - 2019 - 24/25 kopen? Bied vanaf 75!
Tim Trantenroth (1969) Nederlands Gesigneerde giclée op linnen - 2019 - 24/25
Techniek Giclée
Afmetingen 47 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 75
Direct kopen
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV kopen? Bied vanaf 75!
Ennio Morlotti (1910-1992) Italiaans Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ed Hardy - Collector's Edition "Beyond Skin" - Uitzonderlijke aanbieding! kopen? Bied vanaf 425!
Ed Hardy (1945) Amerikaans Collector's Edition "Beyond Skin" - Uitzonderlijke aanbieding!
Techniek Hardcover
Afmetingen 54.5 x 45 cm (h x b)
€ 425
Direct kopen