Muriel GirÈ (1966)
Onbekend
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 27 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / Gulpen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 30.5 x 2.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5500 g |