JosCa
  3. Ervaren verkoper
  5. JosCa

JosCa

Lid sinds 2026 / Gulpen, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Muriel GirÈ (1966) Frans Onbekend
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jef Schijns - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!
Jef Schijns (1937) Nederlands Onbekend
Afmetingen 50 x 30.5 x 2.7 cm (h x b x d)
Gewicht 5500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120