Muriel GirÈ - Onbekend

Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!Muriel GirÈ - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!
  • Muriel GirÈ (1966)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12.2 x 9.5 cm (h x b)
Incl. lijst 27 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40/99
Muriel Gire (25-03-1966), dochter van kunstschilder George Dussau. Werk gekocht door mijn inmiddels overleden ouders bij Artistore te Roermond, jaar van aankoop onbekend.
Lijst heeft een messing kleur en dikte van 1,7 cm.
Mogelijk staat de naam van het werk onder het passe partout.
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 9,50
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 14,00
Wereldwijd € 22,00

Muriel GirÈ (1966)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JosCa
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
22 cm
27 cm
9.5 cm
12.2 cm