portefeuille
  5. portefeuille

portefeuille

Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland

/ 25 verkochte items

Han Schuil - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 250!
Han Schuil (1958) Nederlands Zonder Titel
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Eli Content - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Eli Content (1943-2022) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen91.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350