Theys
  3. Ervaren verkoper
  5. Theys

Theys

Lid sinds 2026 / Westerlo, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!
Renaat Veris (1940) Belgisch Vaas met zonnebloemen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!
An Goris (1943-1983) Belgisch de vier seizoenen
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200