Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen

Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!
Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!Renaat Veris - Vaas met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 50!
  • Renaat Veris (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1965
Techniek Ets
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 19.5 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
gedetailleerde tekening met boven de signatuur een opdracht :"voor Blanchke zomer 1965"
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westerlo, België

Renaat Veris (1940)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Theys
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
33 cm
45 cm
19.5 cm
25 cm