An Goris - de vier seizoenen

An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!
An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!An Goris - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 200!
  • An Goris (1943-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21.8 x 21.8 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
An Goris is een belgisch grafisch kunstenaar. ,(1943-1983). Opleiding in academies Herentals en Leuven.Leerkracht plastische opvoeding.
1971 :regeringsmedaille voor grafiek
1974/1975  :werk aangekocht door de staat
dit werk bestaat uit vier kleuretsen onder de naam : de vier seizoenen.
de kinderwereld is een basismotief in dit werk.
wordt alleen met de vier delen samen verkocht
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westerlo, België

An Goris (1943-1983)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Theys
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
35 cm
41 cm
21.8 cm
21.8 cm