Vissermargot
  3. Ervaren verkoper
  5. Vissermargot

Vissermargot

Lid sinds 2026 / Waalwijk, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Borek Sipek - Boris Šípek – Design glasobject / vaas met groen sculpturaal element kopen? Bied vanaf 75!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Boris Šípek – Design glasobject / vaas met groen sculpturaal element
Afmetingen 30 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 75
Bernard Heesen - Dutch Design | Nederlands studio glass (kunstglas) kopen? Bied vanaf 249!
Bernard Heesen (1958) Nederlands Dutch Design | Nederlands studio glass (kunstglas)
Afmetingen 30 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249