Bernard Heesen - Dutch Design | Nederlands studio glass (kunstglas)

Bernard Heesen - Dutch Design | Nederlands studio glass (kunstglas) kopen? Bied vanaf 249!
Bernard Heesen - Dutch Design | Nederlands studio glass (kunstglas) kopen? Bied vanaf 249!Bernard Heesen - Dutch Design | Nederlands studio glass (kunstglas) kopen? Bied vanaf 249!Bernard Heesen - Dutch Design | Nederlands studio glass (kunstglas) kopen? Bied vanaf 249!
  • Bernard Heesen (1958)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Dutch Design
Afmetingen 30 x 10 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Sculpturale, handgeblazen vaas van Bernard Heesen (Leerdam, NL, 1958). De vaas is uitgevoerd in warm amber/honingkleurig glas met een mooie dieptewerking. Rondom de rand zijn transparante, aangezette glaselementen aangebracht (als elegante “oren”/handgrepen), waardoor het object een speelse, bijna organische uitstraling krijgt en prachtig met licht speelt.

Een sterk solostuk dat zowel als vaas als puur decoratief object geweldig staat op een dressoir, sokkel of in een vitrinekast.
Geen zichtbare beschadigingen.

Bernard Heesen (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Vissermargot
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (3)
10 cm
30 cm