Anton Heyboer (1924-2005) Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 42 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 485