yellow8
  5. yellow8

yellow8

Lid sinds 2012 / Eibergen, Nederland

/ 225 verkochte items

Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 485!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Gemengde techniek op doek - Systeem - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 485
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 130!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Peter Klashorst - Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 80!
Peter Klashorst (1957) Nederlands Gemengde techniek op papier - 70 x 100 cm - Gambia Model - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 130!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Rob Scholte - De Goudweger naar Salomon Koninck - 43 x 33 x 4 cm - Handgesigneerd 2005 !!! kopen? Bied vanaf 135!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Goudweger naar Salomon Koninck - 43 x 33 x 4 cm - Handgesigneerd 2005 !!!
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Oermoeder - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Gemengde techniek op doek - Oermoeder - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250