Wouter Stips - Sérigraphie couleur DADDY CAT DOG --- SIGNÉE À LA MAIN
Herman Brood - Sérigraphie noir/blanc NIGHTRIDE Signé à la main
Andy Warhol - Lithographie offset couleurs MICK JAGGER de 2010
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Jef Diederen
Titel: Zonder titel
Jaar: 1977
Techniek: Linosnede
Oplage: 11/30
Afmeting (afbeelding): 91,5 x 62 cm
Afmeting(incl. lijst): 100,5 x 70,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede staat
Soort Lijst: Aluminium
Opmerkingen:
Grote linosnede van Jef Diederen. Het werk is in goede staat. Het blad is zeer licht gerimpeld en gemonteerd op een achterplaat van karton. Links bovenin zijn er op de glasplaat enkele lijmresten aanwezig, deze zijn eenvoudig te verwijderen.
In verband met het grote formaat en kwetsbaarheid van dit werk dient het werk opgehaald te worden in ons magazijn te Markt 29 in Eersel.
ZZAL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2018 à 14:29 |
Heure de fin | 22-1-2018 à 20:29 |