Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Jef Diederen
Titel: Zonder titel
Jaar: 1977
Techniek: Linosnede
Oplage: 11/30
Afmeting (afbeelding): 91,5 x 62 cm
Afmeting(incl. lijst): 100,5 x 70,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede staat
Soort Lijst: Aluminium
Opmerkingen:
Grote linosnede van Jef Diederen. Het werk is in goede staat. Het blad is zeer licht gerimpeld en gemonteerd op een achterplaat van karton. Links bovenin zijn er op de glasplaat enkele lijmresten aanwezig, deze zijn eenvoudig te verwijderen.
In verband met het grote formaat en kwetsbaarheid van dit werk dient het werk opgehaald te worden in ons magazijn te Markt 29 in Eersel.
ZZAL
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 14:29 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 20:29 |